KOLEJNE WZMOCNIENIA NEFRYTU

O dwóch transferach pisaliśmy już wcześniej, teraz pora na kolejną porcję wzmocnień przeprowadzonych w przerwie letniej przez LKS NEFRYT JORDANÓW ŚLĄSKI.

PIOTR KRĘŻOŁEK - w środowisku piłkarskim bardziej znano jako "Stiepan". Urodzony 15.09.1980 r. we Wrocławiu, wychowanek Orła Stary Zamek, zawodnik występujący na pozycji bramkarza. W przeszłości reprezentował barwy Polonii Jaszowice, a ostatnio przez długi czas był ostoją Galakticos Solna. Dzięki temu transferowi mamy rywalizację na pozycji bramkarza, co zdecydowanie podniesie jakość prezentowaną przez "Stiepana" i "Menego".

KRZYSZTOF JASIK - urodzony 16.02.1990 r. w Braniewie, Jest wychowankiem Miedzi Legnica, gdzie występował w drużynach młodzieżowych przez 7 lat. W swojej przygodzie z piłką nożną grał w klubach Huragan Nowa Wieś Złotoryjska, a ostatnio w A klasie legnickiej - Błękitni Koskowice. Najczęściej ustawiany na boku obrony lub boku pomocy. Cechą charakterystyczną Krzyśka, jest twarda walka oraz nieustępliwość. Ma ktoś pomysł na ksywę dla nowego zawodnika Nefrytu? Może poprostu "Jasiu"???

KAMIL WSUŁEK - urodzony 01.02.1997 r. we Wrocławiu. Młodzieżowiec, który w tym roku skończył wiek juniora był związany z klubem Polonii Jaszowice, gdzie grał w okręgówce wrocławskiej juniorów. Zaliczył również występy w drużynie seniorów Polonii. Zazwyczaj wystawiany na pozycji środkowego obrońcy albo bocznego pomocnika. Nie chcemy przedwcześnie wyrokować, ale przy rzetelnym i sumiennym treningu tego zawodnika może to być odkrycie tej rundy. Najważniejsze, że nasz młody nabytek od niedawna jest mieszkańcem naszej miejscowości, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że warto stawiać na "swoich". Również przez pseudonimu... Trzeba coś wymyślić...

SZYMON WALCZAK - popularny "Terrorysta" jest jeszcze juniorem naszego klubu, jednak jak sam zapowiedział, chce pokazać, że i w drużynie seniorów sobie poradzi. "Papiery" na to z pewnością ma i jeśli tylko na poważnie podejdzie do treningów to może namieszać w wyjściowej jedenastce trenera Józefa Kostka. "Szymek" trzymamy kciuki za twoją wytrwałość i zaangażowanie, a na pewno możesz spełnić swoje obietnice względem pierwszego zespołu.

To by było na tyle z personalnych wzmocnień. Do strat kadrowych należy dodać jeszcze Patryk Turkiewicza, który na własną prośbę został wypożyczony do Zielonych Łagiewniki występujących w A klasie wałbrzyskiej.